La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 519 Culés

0

Polecicie jakiś ciekawy serial, ewentualnie film dokumentalny na Netflixie o tematyce kryminalnej? Ostatnio oglądałem "Making A Murderer" i cholernie mnie wciągnęło. "The Confession Killer" i "Evil Genius" też już obejrzane.

3

@Walker MINDHUNTER

2

@Walker Mindhunter koniecznie.

1

@Szicek10 @masq Czy aby na pewno to jest serial dokumentalny? Po opisie wnioskowałbym, że fabularny...

1

@Walker Taśmy Teda Bundy'iego

1

@Walker Nie jest dokumentalny, ale na podstawie książki, która jest na podstawie prawdziwych wydarzeń. Bez względu na to Mindhunter to jeden z najlepszych seriali świata.

1

@Walker mnie Mindhunter znudzil i nie skonczylem. Natomiast swietny jest Unabomber.

Oraz wciagnal mnie Tiger KIng - dokument o tematyce jak najbardziej kryminalnej i troche z przymruzeniem oka:)

0

@Walker No to jest fabularny.

« Powrót do wszystkich komentarzy