La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1146 Culés

18

Próbka umiejętności Alejandro Balde:
https://streamable.com/ir2gcf

Moim zdaniem najbardziej utalentowany lewy obrońca w La Masii.

2

@ViscaBarca123 Co jest najlepsze, według TM też ma obywatelstwo Gwineii Bissau jak Ansu. Może za 2 lata też pokaże się z takiej strony ;) a no i Moriba też się przebije.

2

@ViscaBarca123 Jak widać jest trochę talentu pośród młodych adeptów w Barcelonie, oby po odejściu Bartomeu klub ponownie zaczął odważnie stawiać na młodych

0

@Pilka_jest_okragla No jest, jak pokazała historia to ci wychowankowie wcale nie są gorsi niż zawodnicy kupieni jako "półsrodki"przykładem jest Malcom, którego kupili za 40 mln A taki Perez czy Fati wcale nie wznowili mniej a miejscami nawet dali więcej.

0

@ViscaBarca123 Przypomina trochę Davisa z Bayernu...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?