- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1430 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
draxidox
10
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1430 Culés
4
No to nieźle, a nie mówiłem;p
Część dziennikarzy i polityków opozycji twierdziło, że powrót Kurskiego do TVP to pstryczek w prezydenta, otóż nie. Duda nie tylko zaakceptował, ale i zaaprobował ten powrót ponieważ UWAGA;p były prezes publicznego nadawcy przedstawił jemu i PiSowi zarys kampanii w terenie i w mediach, a pomysł ten zyskał aprobatę wszystkich. Ogólnie w pierwszej turze mają być atakowani wszyscy, ale najmniej Bosak i Kamysz ponieważ raz że ich szanse wejście do 2 tury są znikome a dwa żeby nie zniechęcać ich elektoratu do Dudy. Na Trzaskowskiego ma lecieć cały frontalny atak raz żeby go ośmieszyć a dwa by elektorat liberalny na niego głosował ponieważ wenętrzne badania PiSu pokazują że przegrywa on w drugiej turze w sposób znaczący. Film Latkowskiego ma głównie uderzać w celebrytów i TVN by ich neutralizować i ośmieszać, a całą Polskę od wschodu do zachodu mają zalać banery z Dudą. Te maile wysyłane przez centralne nie były przypadkowe bo cały aktyw ma ruszyć w teren i działać w sieci, oprócz tego mają być opłacane farmy z trollami. W drugiej turze bo taka jest spodziewana ma być prawdziwy hardcore i kandydat KO ma być notorycznie mieszany z błotem w sieci, TVP i mediach prorządowych, oprócz tego opłaceni hejterzy mają codziennie wypuszczać jakieś fake newsy. PiS i Duda za wszelką cenę w drugiej turze będą się starali by kampania opierała się na sprawach światopoglądowych z wiadomych przyczyn. Tak jak pisałem oni nie mają żadnego zamiaru się poddać tylko przezprowadzić zmasowany atak a także wprowadzić stare i skuteczne metody. Żeby było śmieszniej Kurski gdy tylko Duda wygra wybory ma wrócić na stanowisko prezesa TVP w ramach zasług... Abstrahując już od tego co planują to w jakim my kraju żyjemy gdzie były i prawdpodobnie przyszły prezes mediów publicznych układa strategię wyborczą jednej ze stron a jego głównym zadaniem ma być mieszanie opozycji z błotem szczególnie jednej opcji...
0
@Europejczyk1980 czyli można sobie odpuścić wybory?:D
1
@Europejczyk1980 Jak to wszystko się skończy to pierwszy przedmiot jaki powinien być wprowadzony do szkół to "przygotowanie do życia w medialnym świecie" bo to się robi nie do ogarnięcia powoli. Nie każdy jest wyposażony w wiedzę i umiejętności do odsiania tego syfu, a że jest go coraz więcej to coraz więcej ludzi będzie miało z tym problem.
I tutaj trzeba posypać głowę popiołem i przyznać, że człowiek też się łapie czasami na clickbaity, za szybko uwierzy w coś niesprawdzonego bo popchnie go do tego światopogląd. Ale trzeba to widzieć i z tym walczyć.
1
@Barca1992 A gdzie ja to napisałem?;) Dziwiła mnie ta atmosfera triumfalizmu części twittera którzy uważali że PiS z Dudą są skończeni. No to teraz dostaną do wiwatu i się ździwią. Pamiętaj gdy zwierzyna jest ranna i jest to drapieżnik jest tym bardziej niebezpieczna i nieprzewidywalna, stara zasada a zawsze się sprawdza w każdych czasach;)
1
@Bykunn No niestety taki jest efekt uboczny tego że każdy teraz ma praktycznie dostęp do sieci w której każdy może publikować co tylko zechce nawet jeśli nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością. Najlepszym tego dowodem jaki to może mieć destrukcyjny wpływ są antyszczepionkowcy...
0
@Bykunn nie uczyli nas odsiewać ściek z TVN czy z Newsweeka tak i teraz nie będą z TVP. Trzeba samemu się nauczyc