- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1660 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
74 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1660 Culés
2
Dla mnie to podstawa podstawić na:
Trinaco
Emerson - sprzedać Semedo
Tobido - moze i go objechali teraz ale to stoper na lata
Martinez - atak
Iść do BVB i powalczyć u nich o Halanda - nawet się dogadać teraz i zaproponować 100 mln za rok ale tylko podpisać z nim kontrakt i wypozyczyć na rok.
Sancho - jak odejdzie Dembele. Ale jest jeden problem obaj grają na szybkości, a nasz sztab trenerski chyba nie umie dbać o takich zawodników i odpowiednio ich trenować.
Moje ciche marzenie, choć nie wiem jak by się wpasował u nas.
Zaproponować wymiane Pogba = Couthinio w ManUTD. My chcemy się pozbyć Couthinio, a oni Pogby. Moze zmiany by im wyszły na dobre.
4
@fenix1983 Miki Messi to ty?
2
@fenix1983 Jaka logika w tym żeby najpierw kupić Lautaro a potem Haalanda?
0
@fenix1983 skoro bawimy w Fifę, to najpierw sprzedałbym: Roberto, Semedo, Umititi, Firpo, Arthura, Rakitica, Vidala. Zostawiłbym na ostatni rok Busquetsa, Suareza i Albę, a potem.... Hmmm
Chyba nawet 1 mld euro by nie starczyło, by stworzyć drużynę i ławkę rezerwowych :D
1
@fenix1983 aż dałem Ci herbik za takie głupoty ;)
0
@thcmenel420
nikt nie mówi, ze to realne :)
Wieksze głupoty piszą w transferowych news-ach.
Semedo odejdzie za jakieś 40 mln.
Emersona wykupić za 12 mln.
Umtiti - sprzedać za 40 mln.
Mamt Tobido za niego.
Junior Fripo - pewnie odejdzie - poszukać kogoś w jego miejsce.
Vidal, Rakitic - to jakieś 50 mln.
Mamy 100 mln = które pewnie wydamy na Martineza.
Sancho lub Harlad to raczej przyszły sezon jak coś.
Ale kto broni wcześniej dogadać transfer.
2 klasowych napastników to skarb.
Suarez i tak zagra max 1 sezon.
Pewnie odejdzie Antoś za sezon od nas.
Messi juz lepszy nie będzie i nie zagra juz 60 meczy w sezonie.
niestety czas raczej grać bez Messiego jak z nim - brutalne ale prawdziwe.