- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1212 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1212 Culés
11
#HOT16
Drogi @Hiacynk , dzięki za nominację
Obiecuję, że zrobię tu wariację
Nasz kraj znajduje się dziś na zakręcie
To co w dzienniku, to już jest przegięcie.
Albo jakaś nuda, albo propaganda
Tylko o Jędrzejku, tylko jego banda
Coś tam kozaczysz? To znajdziemy Ci teczkę
Ciebie mamy w tyłku, jak Łukasz maseczkę.
Jak się nam powodzi? My nie pracujemy
Coś tam jest nowego? Opodatkujemy!
Brudna nasza dusza, coraz grubsza tusza
Mamy też u siebie swego Matołusza.
No i jeszcze COVID? Co to jest za ksywa?
Trochę jest chu***. No cóż, tak bywa
Znowu epidemia, ten temat już mdły
Ale pamiętaj: walczą z ostrym cieniem mgły.
Po takich wariacjach, może coś o nominacjach
@pawelfcb2010 @Encore @Colon
6
@NeroTFP Mamo nie sprzątaj, Nero pozamiatał. Elegancko.
2
@Hiacynk Fenkju wery mucz!
2
@NeroTFP Mnie sie nie chce. Rzadko kiedy poprawnie zdanie zbuduje, a co dopiero poezja spiewana, liryka niecenzurowana.
ale moge dac to, czyli PKP - poczet krolow polskich
Pierwszy z władców to był Mieszko,
Mieszko pierwszy-wielki książę
Mieszko kiedy w domu mieszkał,
Wywoływał liczne ciąże
Na dębowej kiedyś ławie
Wyznał miłość swą Dobrawie,
Że Dobrawa była Czeszka,
Lud ją nazwał Czeszka Mieszka.
Mieszko, Mieszko!
Mój koleżko!
Mieszko Mieszko!
Mój koleżko!
Kiedy Hodon-ten margrabia-
Chciał Pomorze mu zagrabiać,
Pod Cedynią wlazł na szkapę
I mu strasznie obił japę
Chociaż Mieszko nie miał mieszka,
Orzeł z niego był, nie reszka
I do tego kawał Piasta,
Choć nie Piastów protoplasta.
Mieszko, Mieszko!
Mój koleżko!
Mieszko Mieszko!
Mój koleżko!
Mieszko, Mieszko!
Mój koleżko!
Mieszko Mieszko!
Mój koleżko!
Kiedy miłość Mieszki trzasła,
Bo Dobrawa Mieszce zgasła,
To zapałał był do Ody
I wyprawił zaraz gody.
Oda do młodości żyła
W Niemczech, ale je rzuciła-
Taki żar w niej Mieszko wzniecił,
No i mieli troje dzieci.
Mieszko, Mieszko!
Mój koleżko!
Mieszko Mieszko!
Mój koleżko!
Co do dzieci, nie omieszkam
Wspomnieć jeszcze, że syn Mieszka
I Dobrawy w skrócie Dobry,
To był Bolek...znaczy Chrobry
Teraz skupcie się psubraty,
Bo ważniejsze padną daty:
Dziewięć,sześć,nul (960)-data tronu
Dziewięć,Dziewięć,dwa-czas zgonu
Ślub z Dobrawą-dziewięć,sześć pięć
A chrzest Polski-dziewięć,sześć,sześć
Dziewięć,siedem oraz dwójka-
Pod Cedynią niezła bójka
Dziewięć,osiem,zero-dodam
Ślub dwa-Oda-panna młoda
Mieszko Mieszko!
Mój koleżko!
Mieszko Mieszko!
Mój koleżko!
Mieszko, Mieszko!
Mój koleżko!
Mieszko Mieszko!
Mój koleżko!
Dobra, dobra,
Dobra, dobra,
Pocałujcie
W dupę bobra!
1
@NeroTFP Widzę, że nie jest dobrze. Przed La Ramblą nie uciekniesz.
1
@NeroTFP wybacz ale jakoś narazie nie mam weny :v