- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1741 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1741 Culés
7
Zastanawiam się czemu nie interesujemy się Aouarem czy nawet Thiago tylko Pjaniciem. Bośniak może w formie jest świetnym pomocnikiem ale ma już 30 lat a płacenie za niego 60 mln albo oddawanie o 7 lat młodszego Arthura za Pjanicia, który pogra jeszcze 3, góra 4 lata na najwyższym poziomie to jest przesada.
3
@Coutinho007 Nasze cele transferowe to dramat niestety.
2
@Coutinho007 właśnie z taką polityką transferową robimy się drugim Milanem (nie obrażając fanów tej ekipy)
1
@Kondziubarca Typowy sabotaż :/
4
@Messibestplayerintheworld Jak odejdą Messi i Suarez czyli ich wszystkie bramki, asysty, stworzone okazje, wpływ na grę itd to dopiero się zaczną schody... Już ostatnio wypadł Suarez, Messi nie miał formy i wyglądało to kiepsko z przodu.
2
@Coutinho007 Chciałbym Sancho.. jest on realną opcją w przeciwieństwie do takiego Mbappe.
1
@Kondziubarca Zapomnij. Kupią Lautaro za 111 mln i dadzą go prędzej na skrzydło ^^
1
@Coutinho007 4 sezon bez skrzydłowego, o tym marzę :D
0
@Messibestplayerintheworld Skończ człowieku pisać o drugim Milanie bo widocznie nie wiesz dlaczego Milan jest w sytuacji jakiej jest. Barcelona co najwyżej może stać drugim United nie Milanem
1
@Kondziubarca Jak był w sumie zdrowy Dembele to grywał coś tam A i Fati ale tak ogólnie lecimy cały czas eksperymentując bez sensu na tej pozycji z ofensywnymi pomocnikami czy ostatnio nawet z Roberto/Vidalem na PS....
1
@Coutinho007 Vidala jako skrzydłowego nigdy nie zapomnę, to już naprawde dramat to mało powiedziane xD
1
@Kondziubarca Ogólnie Vidal ostatnimi czasy coś lipnie gra...
1
@Coutinho007 On i Rakitić na pewno powinni odejść.
0
@Coutinho007 dlaczego klub nie interesuje się Aouarem czy Thiago to ciężko powiedzieć. A dlaczego klub jest zainteresowany Pjaniciem? Bo z Juventusem możemy się pobawić w kreatywną księgowość niczym na wymianie Cillessen - Neto. A Pjanic jest najlepszym pomocnikiem który definitywnie pasuje do Barcelony. Arthur? Dał już multum powodów by mu podziękować. Stąd trudno się dziwić, że klub chętnie by go wymienił. Choć żeby być fair, dał też kilka powodów by mu dać szansę.
0
@takisobiektos takisobiektos tak sobie pisz
0
@Messibestplayerintheworld Do edukowałbyś się trochę to byś wiedział że Milan upadł bo Berlusconi zakręcił kurek z kasą a nie z powodu transferów
0
@takisobiektos Ja to rozumiem, chodziło mi o to tylko że zwielki klub stał się wielkim średniakiem...w naszym przypadku jak będziemy oddawać młodych i przyszłościowych za dziadków po 30-stce to może tak się wydarzyć, na szczęście pozostał już tylko rok do końca kadencji Bartomeu i tego sztucznego zarządu
0
@cat_r37 Zapłacenie za 30 latka 60 mln lub wymiana za 7 lat młodszego Arthura? No faktycznie kreatywne posunięcie.
0
@Messibestplayerintheworld Dlatego Barcelona może być drugim United nie Milanem. Podobno politykę miało United po odejściu Fergusona