La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1466 Culés

3

"No ale skąd wziąć na to pieniądze?
– Mieliśmy przecież wyż gospodarczy. Rząd się chwalił koniunkturą, wzrostem PKB, nasze dochody w PIT, w CIT również rosły. Przybywało milionerów… Przecież to są dane publiczne, więc wystarczyło dobrze tym zarządzać.
Chodzi pani o to, że nie zmagazynowali tych pieniędzy?
– Nie, chodzi mi o to, że oni je rozdawali.
Każde zarządzanie to jest wybór priorytetów. Trzeba inwestować pieniądze, ja wcale nie jestem oszczędna, też zaciągamy kredyty co roku. Ale to są kredyty inwestycyjne. Ja nigdy w życiu, a pracuję 30 lat w samorządzie, nie zaciągnęłam kredytu na bieżące wydatki."

To ostatni fragment rozmowy z Marszałek Woj.Lubuskiego Panią Elżbietą Polak.
Cała rozmowa tu https://wyborcza.pl/duzyformat/7,127290,25913371,kornawirus-mamy-najmniej-zachorowan-i-zakazen-w-polsce-jak.html
Ale jeśli ktoś nie ma prenumeraty to nie przeczyta o tym jak, Pani Marszałek organizowała transport środków potrzebnych do ochrony przed koronawirusem. I o tym jak wojewoda lubuski utrudnia(ł) to wszystko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?