- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1286 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1286 Culés
3
Ja pierdziele. Ja tu przed chwilą napisałem lament na temat występu Barcelony na Anfield a tu oficjalny fanpage La Ligi wstawił filmik z najlepszymi bramkami Neymara w Barcelonie. Wiem, że sporo z was go nienawidzi, ale są też tacy, którzy za nim tęsknią i chcieliby jego powrotu. Faktem jest, że w Lidze Mistrzów akurat sporo nam dawał. No nie mają litości dla człowieka. 7 maja to tragiczna data dla kibica Barcelony.
5
mam go gdzieś, drogi naburmuszony gwiazdorek wiecznie kontuzjowany w kluczowych momentach sezonu :)
i już 28 letni!
1
@Konias4318 niesamowicie dużo by dał jakby wrócił, liczę cały czas na to
2
@MESSIah16 To prawda, ale i tak dałby O WIELE więcej niż Coutinho i Dembele razem wzięci i takie są fakty.
0
@Konias4318 sporo dawał? Ok, z 4 sezonów tylko w 14/15 dawał coś fajnego. No i ten rewanż z PSG. Trochę mało...
0
@nitey no jak grał u nas to w wielu meczach w LM był lepszy niż Messi, a na wyjazdach to juz szczególnie