- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1391 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
30 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
80 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1391 Culés
3
Dobra już po debacie, która tak jak sądziłem ani nie będzie przełomowa ani nie była jakoś porywająca;) Kto wygrał? Moim zdaniem nikt, ale widzę że każdy opowiada się za kandydatem, który im odpowiada co oczywiście nie jest niczym złym, ale jak to bywa są to dosyć subiektywne opinie nie mające czasem pokrycia w rzeczywistości;) Zacznę od Biedronia na którego chciałem oddać głos, no cóż wypadł bardzo blado momentami wręcz niepewnie, a potrafi przemawiać może po prostu miał gorszy dzień, nie wiem. Co do Dudy to tu również bez fajerwerków, mówił frazesy które już dawno znamy, ale właściwie co miał gadać. Nie wypadł tragicznie tak jak co niektórzy tutaj piszą ale rozumiem że to bardziej myślenie rzyczeniowe. Był atakowany ze wszystkich stron co zresztą i tak było wiadome, ale widać po wymianie złośliwości z Kamyszem kogo traktuje jako konkurenta. Co do prezesa PSL moim zdaniem wypadł gorzej niż wielu się spodziewało, co prawda poprawnie formułował swoje opinie ale bardzo często w dość ekspresyjny sposób a w pewnym momencie mój znajomy z którym oglądałem debatę zapytał mnie czy on się czasem nie popluł w trakcie jednej z wypowiedzi;p Hołownia bardzo przeciętnie, spodziewałem się po nim więcej, a wyszedł na prawdę blado. Bosak trzeba przyznać, że panowie z konfederacji zawsze dobrze wypadają w debatach, konkretny i merytoryczny, ale z tym Budapesztem to poleciał. Gdyby nie sprawy światopoglądowe, które w wielu miejscach są dla mnie nie do przyjęcia nawet rozważyłbym głos na niego. No i na koniec Pani Kidawa-Błońska gdzie sytuacja jest podobna jak u Dudy większość krytykuje ją tutaj na wyrost i dla zasady tak jak w przypadku urzędującego prezydenta. Co do jej występu na początku prezentowała się na prawdę dobrze była merytoryczna i spokojna i dobrze przemawiała. Niestety jak to już u niej bywa zaliczyła parę wpadek językowych, a jej nietęga mina w niczym tutaj nie pomogała. Nie wiem czy sztabowcy jej o tym nie powiedzieli, ale ogólna prezencja też się liczy i zwłaszcza jak się witała na początku to powinna się uśmiechnąć, niby nic nadzwyczajnego, ale to ma wpływ na dalsze postrzeganie kandydata przez widza. No i na koniec duża wpadka, gdy mówiła o tym, że pokonała Kaczyńskiego w Warszawie. To jest duży problem KO i samej kandydatki którzy albo nie rozumieją albo nie chcą zrozumieć, że sytuacja polityczna w Warszawie jest diametralnie inna niż w reszcie kraju. O innych kandydatach nie będę się wypowiadał bo i tak się nie liczą, a post i tak już jest za długi;p
1
@Europejczyk1980 bardzo trafne podsumowanie, odebrałem to niemal identycznie.
2
@Bobo25 Tak apropo to muszę przeprosić wszystkich na stronie ponieważ tak jak większość twitera myślałem że Gowin przejrzał na oczy a coraz bardziej jestem przekonany, że ta cała szopka z porozumieniem była zaplanowana...