La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1667 Culés

89

Adam Marciniak (piłkarz Arki Gdynia) o podejściu niektórych piłkarzy podczas kwarantanny: "Nie róbmy z siebie świętych krów! Jak słyszę wypowiedzi niektórych zawodników, że ktoś z rodziny im zakupy robi, to ja się nie dziwię, że mają nas potem jako grupę zawodową za niedorozwiniętych. Aż żenująco to czytać i słuchać. Oszczędzę ich i nie będę wymieniał nazwisk. Spotkałem się z tym, że 25-letni facet siedzi spanikowany w domu, a zakupy robi mu ojciec, który jest w grupie ryzyka. Aż mi wstyd za niego. Skoro wysportowany, grający w piłkę facet w sile wieku ma jakieś obawy, to co powiedzieć o lekarzach, pielęgniarkach, paniach w Biedronce, kurierach? O kimkolwiek, bo wszyscy pracują i się narażają. A my piłkarze mamy czuć wielkie obawy. Albo chcemy grać i zarabiać, albo nie. Jak ktoś ma obawy, to się może przebranżowić i pracować w domu." [SF]

konto usunięte

13

@BarcaInfo Amen.

konto usunięte

0

@BarcaInfo Marciniak dobry chłop,a tu idealnie podsumował patologię

konto usunięte

1

@BarcaInfo Piłkarze do wielkich głów no nie należeli nigdy, ale co poradzisz

konto usunięte

1

@BarcaInfo Powiedział to, co dużo osób myśli. Tylko jego nikt za to nie zjedzie, bo mu nie zarzuci np. że zazdrości grajkom kasy.

1

@BarcaInfo to samo napisałem parę dni temu to dostałem pojazd od chmary ludzi ale to powiedziałem ja a jemu pewnie będą te same osoby biły brawo

0

@BarcaInfo Prawda, ale z tego co wiem to piłkarze od klubów i ligi dostali przykaz by nie ruszać się z domów, bo będą badania i fajnie jak by nie mieli wirusa, by mogła liga ruszyć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?