La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1437 Culés

konto usunięte

4

Lays strong cheese&jalapeno. Chyba najlepsze.

konto usunięte

2

@kerouac Kiedyś Wasabi.

2

@kerouac nie jadlem, ale brzmi ciekawie.

konto usunięte

0

@Colon kolonku dlaczego ty nie wręczasz zielonych? Co się dzieje?

konto usunięte

1

@kerouac Tylko Lays Salt & Vinegar.
W ostateczności Lays Strong Chlli & Lime.

konto usunięte

1

@Khajio a probowales te wyżej? :)

1

@kerouac wole komentarz napisac jesli cos lubie lub tez nie.
@Khajio ocet i sol wymiata, ale jezyk do wymiany.

konto usunięte

0

@Colon muszę to zbadać. Mam podobne natręctwo z wręczaniem 10 na filmwebie - na 1000 ocen ani jednej dychy.

1

@kerouac tak. Zreszta zielone moga byc tez roznie interpretowane. A kogos pomine i sie obrazi :)
@SeeleyBooth

konto usunięte

1

@kerouac Jadłem powyższe. Wasabi w moim odczuciu nie za bardzo pasuje do chipsów, natomiast jalapenio było bardzo dobre, ale bardziej smakują mi o smaku chilli.

Zapomniałem kompletnie o moich ulubionych chipsach orientalnych.

konto usunięte

1

@kerouac Dooobre są. Ja ogólnie lubię wszystkie, ostre smaki chipsów praktycznie. Wasabi świetne, Piri Piri też polecam, jak jeszcze nie jadłeś.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?