La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1503 Culés

konto usunięte

0

Napisałbym coś odnośnie tego, że dziś mają oficjalnie zakończyć sezon we Francji, ale wiem, że znów się zrobi wielka dyskusja. O co chodzi? Kto jest bystry i orientuje się w temacie ten wie.

konto usunięte

0

@LuisSalvano Ja nie wiem o co chodzi,napiszesz?Po prostu skończą sezon i tyle,naprawdę nie wiem na co Ty liczysz.

konto usunięte

38

@LuisSalvano Luis kocham Cię, nic mi tak humoru nie robi jak te Twoje posty xDDDD

14

@LuisSalvano Kończą sezon bo Neymar odchodzi do Barcelony a bez niego można zaorać te nudną lige? Tak?

konto usunięte

0

@MichVeB Tak, jeżeli w ciągu godziny nikt nie odgadnie, o co konkretnie mi chodzi.

konto usunięte

0

@Striker Niestety pudło.

konto usunięte

2

@TheNekro94 Cieszę się, pozdrówki i miłego dnia :)

konto usunięte

0

@LuisSalvano A możesz po 5 minutach?

0

@LuisSalvano Prawo Webstera

konto usunięte

2

@MichVeB Na atencję.

1

@Cwaniak4 Te całe prawo Webstera to chyba największa bujda prawnicza w piłce

konto usunięte

0

@Cwaniak4 Brawo! Krótko, zwięźle i bez zbędnego pierdzielenia, jak osoby, które odezwały się przed i po Tobie.

konto usunięte

0

@MichVeB Już kolega niżej odgadł. Bierz przykład.

3

@LuisSalvano Wiaodmo, prawo webstera. BTW, twoje posty strasznie mi humor zawsze poprawiają XD

konto usunięte

0

@Szicek10 Już któraś osoba mi to pisze. Kurde, czuję się jak ci artyści, którzy otrzymują od fanów wiadomości typu: "Dzięki Tobie powrócił mi humor", "Dzięki twojej muzyce znów czuję się szczęśliwy" :D

konto usunięte

0

@LuisSalvano no więc xddd

13

@Szicek10 Mi też, wczoraj padłem jak napisał, że może Luis i Leo sie doloza po 5mln do transferu xD

Komentarz usunięty

1

@ronni37 To nawet nie chodzi już o 5 baniek. Chodzi o to, że w wywiadzie potwierdzili, że Ney chce przyjść :)

konto usunięte

0

@Szicek10 Dokładnie, ale typ niestety nie kuma.

konto usunięte

0

@ronni37 Gościu, prosiłem cię wczoraj. Weź zmień to swoje profilowe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?