- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 859 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 859 Culés
62
Fabián Vargas (były piłkarz Almerii i reprezentacji Kolumbii): " W 2010 roku graliśmy z Barceloną. Przed meczem podszedłem do Messiego i zapytałem czy po spotkaniu da mi koszulkę. Chciałem ją wystawić na licytację i pomóc ofiarom powodzi w Kolumbii. Przegraliśmy 8:0 i zapomniałem o rozmowie. Jednak ktoś nie zapomniał. Gdy byliśmy w szatni powiedziano mi, że ktoś czeka na mnie. Wyszedłem, a to Messi czekał z torbą. "To wszystkie jakie udało mi się zebrać". Podziękowałem mu. W szatni zajrzałem do torby i nie mogłem uwierzyć. Liczyłem na jego koszulkę, a dał całej drużyny. Iniesty, Xaviego, Alvesa, Puyola i innych. Szacunek Bracie.
1
@Messibestplayerintheworld Piłkarz pierdnie, a spustom nie ma końca..
6
@Messibestplayerintheworld Wielki piłkarz i jeszcze większy człowiek
8
@SonBarcaGoku uważasz że to mały gest? Mam nadzieje że regularnie robisz coś by pomóc innym, wspierasz fundacje itp
10
@SonBarcaGoku Dlaczego piszesz w ten sposób? Messi wcale nie musiał dawać mu swojej koszulki, a dał nawet więcej. Z własnej woli.
Z perspektywy tego Kolumbijczyka musiało być to pięknym doświadczeniem.
0
@Lord_Vader Jasne że robię, ale nie będę sie teraz uzewnętrzniał. Nagłaśnianie takich drobiazgów pokazuje w jakim społeczeństwie żyjemy, skoro nie uznaje sie miłych gestów za normę, a za coś wyjątkowego :)
2
@Lord_Vader no właśnie jak zwykły człowiek wspiera różne fundacje i pomaga innym to nie dostanie takiego poklasku, piłkarz wystarczy, że odda koszulkę (notabede za które i tak płaci klub :P) i jest wielkie wow, i nie pije tu do tej konkretnej sytuacji tylko ogółu