- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1568 Culés
Gorące dyskusje
martusiaaaa
2
a ja mam może takie głupie, dziwne i dziecinne pytanie ale zapytam kiedy macie urodziny ? to se... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
BorzyKrzys
36
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
FcPortoFan1999
6
Czy będę nosił głośnik na procesji...świetne pytanie ale Ja nigdy nie nosiłem głośnika.
25 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1568 Culés
1
Perła Chmielowa :) trzeba dbać o nerki, prawda? ;)
0
@Piotr89Sand Janczyk lubi to!
0
@DLFCB On to chyba mocniejsze trunki.
0
@Piotr89Sand A tam, na popite może być :)
1
@DLFCB Popita jest dla kobiet. :D
0
@Piotr89Sand jak dbać o nerki to smarować czym lepszym niż Perła.
0
@usztafik To jakie specyfiki stosujesz?
0
@Piotr89Sand Tylko i wyłącznie wódeczka ;) a tak na serio to pije własne piwka, właśnie nie dawno rozlałem klasyczna niemiecka pszenice, akurat na ciepły weekend wejdzie.
0
@usztafik To masz fach w ręku. :D U mnie brak aparatury i umiejętności, ale powiem Ci, że i tak odróżniam np. Perłę od takiego Tyskiego, którego wypić się nie da.
0
@Piotr89Sand To już dobry początek ;) aparatura nie kosztuje dużo, a umiejętności przychodzą same (ja sam wiele litrów wlałem w zlew) Potem jesteś w stanie uwarzyć piwko każdego rodzaju i wyjdzie Ciebie to taniej niż Tyskie ;)
0
@usztafik To trzeba mieć pasję ;) Może kiedyś spróbuję.