- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1456 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1456 Culés
8
@puyol_presidend5 Pytałeś jak ze mną z bronieniem? Proszę :)
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/93773512_907663779663667_4704577674184491008_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=WhLhW_SbDWcAX-aWy4B&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=5de440158d6e9d40230b778f4731453b&oe=5EC1C2DD
1
@Janiama O patrz :D To oficjalny mecz czy trening? Czemu na bramce stałeś?
2
@puyol_presidend5 Oficjalny mecz, trzecia liga niemiecka bramkarz złapał czerwień, zmian nie było i ja w bramce. Niestety karnego puściłem ale wygraliśmy 2 1. Od wielu lat gram na bramce w turniejach i tak było też w szkole podstawowej. Naprawdę potrafie bronić chyba lepiej niż grac w polu
1
@Janiama widac, ze zle Ci Mascherano podpowiedzial
1
@Janiama To nieźle. A mniej więcej ile minut do końca meczu wtedy zostało?
12
@puyol_presidend5 Na luzie sobie wszedłem w 75 minucie przy 2 0. Znaczy się to trener krzyknął bym wszedł bo wiedział że coś tam potrafię. Wpuściłem karnego i zacząłem się stresować. Kurcze było jeszcze dużo czasu a myslałem że złapię karnego :) Było sporo zamieszania, rzuty rożne ale nie miałem jakieś wielkiej interwencji. Na spokoju dograłem do końca :)) Ale ja zawsze lubiłem wyzwania :)
2
@Janiama człowiek orkiestra