La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1595 Culés

0

Jest jeden piłkarz, o którego grze w Barcy marzę. Zobaczyć go na pozycji numer 10, tak aby nie dublował się z Messim to było by coś pięknego!



Pomoc FDJ, Thiago i ON.. w końcu miałby kto kreować akcje nie patrząc wyłącznie na Messiego ;)

0

@MrShakira To Messi v 2.0 Nie może być 2 takich zawodników w jednym timku.

0

@Encore Wszystko można zrobić jak się chce ;p kiedy ma się od Messiego czegoś nauczyć, żeby go potem godnie zastąpić w połowie ;p

0

@MrShakira Juz jest Griezmann który nie wiadomo gdzie ma grac.

0

@Encore dla niego to widzę tylko pozycje numer 9 i rywalizację o skład z Suarezem. Teraz nie ma skrzydła więc go tam dają bo szkoda, żeby siedział. Osobiście uważam, że jego wymiana za Neymara nie była by złym rozwiązaniem.

0

@MrShakira o kogo chodzi bo film niedostępny

1

@domin682 Bernardo Silva ;)

0

@MrShakira już tylko Griezman i Dybała byli by bardziej zbędni niż Bernardo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?