- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1479 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1479 Culés
0
Dobra inaczej zapytam.
Jakie koncepcje powstania czlowieka (praczlowieka) uwazacie za interesujace?
0
@Colon Klonowanie
0
@Colon Jestem zwolennikiem eugeniki.
0
@Colon Nie ma ludzi, są cyborgi, które powstały przez szczepionki ;) polecam poczytać
0
@MesQueUnClub_87 @kerouac chyba nie sprecyzowalem pytania
@xofcbxo no wlasnie nawiazujesz do mojego poprzedniego postu o Battlestra Galactica - a kij tam ze spojlerami, pewnie i tak 5 osob na tej stronie to obejrzalo, a 2 zamierzaeja.
Mitochondrialna Ewa, cos Ci to mowi?
0
@Colon Podejrzewam, że pytałeś o genezę :D Darwinowska najbliższa, ale ta z żebrem też spoko.
0
@kerouac nie do konca wlasnie,
1
@kerouac partenogeneza - Seksmsja :D
0
@Colon A nawiasem - co myślisz o eugenice stosowanej?
0
@kerouac mocno nie zajmowalem sie tematem. Niezbyt jestem za takim majdrowaniem. Co inne plomby lub inne botoksy.
Masz jakas ciekawa literature lub artykule na ten temat?
0
@Colon Czytałem tylko jedną książkę o eugenice, ale to było dobre 6 lat temu i książka z biblioteki. Mogę znaleźć tytuł i ci podrzucić, a poza tym czytam sobie od czasu do czasu w necie materiały :)
1
@kerouac W sumie musze z ojcem pogadac, bo on troche czytal na ten temat.