- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1441 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1441 Culés
12
Nienawidzę tego uczucia spadania, które się czasem pojawia jak leżymy :/
3
@IronSanHybrid mówiłem ci nie pij już tego kieliszka...
2
@IronSanHybrid Bez kitu, raz wyrwało mnie cos takiego ze snu i serce mi biło jak szalone.
0
@HansLanda Dokładnie... nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale nie raz się zerwałem :D
1
@DaPi ale to rozchodniaczek był na drugą nóżkę :/
1
@IronSanHybrid najwidoczniej o jeden za dużo...
1
@IronSanHybrid
Często tak mam. Zwłaszcza jak zasypiam, a tu nagle podskakuje do góry na łóżku.
2
@IronSanHybrid ja tak mialem po alkocholu , serio , ustalo jak przestałem pić
3
@IronSanHybrid Jesteś wtedy na granicy snu, mózg sprawdza czy mięśnie są wyłączone żebyś sobie krzywdy w nocy nie zrobił majtając kończynami, więc wysyła impuls przez całe ciało, który wprawia je w ruch jeśli mięśnie nie zwiotczały :)
Jest też inne wyjaśnienie, że mózg głupieje i nie odróżnia spowolnienia bicia serca na czas snu od spowolnienia go z powodu bliskości śmierci, więc dostajesz jednorazowy zastrzyk z adrenaliny tak na wszelki wypadek :)
0
@Nigaki Dzięki za info ! :D Ciekawa sprawa to, szczególnie ta druga opcja :)