La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1213 Culés

27

Zdarza mi się krytykować kościół jako instytucję oraz księży za ich postępowanie (i to wcale nie rzadko), ale nigdy nie wypierałem się i nie krytykowałem wiary. Szanuję każde wyznanie bo w głębi duszy mam przekonanie, że wszyscy wierzymy w jednego Boga, lecz nazywamy go inaczej. Nie potrzeba mi dowodów NAUKOWYCH, czy udowadniania innym, że jest „coś” więcej... Dlaczego ? Bo to jest właśnie WIARA... Ona nie opiera się na dowodzie, a właśnie na wierzeniu nawet pomimo jego braku.

3

@IronSanHybrid spoko, ja jestem typem osoby która nie lubi się opierać na wierze, ale szanuje za podejście i otwartą głowę, miłego święta które jest dla was chrześcijan ważne! :)

2

@Jakchcesz Dzięki :) Ja lubię podyskutować i rozumiem podejście ateistów i wcale nie ma nic przeciwko ludziom, którzy maja takie przekonania. Wszyscy powinniśmy się szanować bez względu na wiarę czy jej brak, bez względu na kolor skóry czy orientację. Wszak ilu ludzi tyle opinii :) Trzeba zachowywać umiar we wszystkim i będzie dobrze. Chrześcijanie też nie powinni odbierać wszystkiego co im się nie podoba jako ataku na wiarę bo fanatyzm w każdej postaci jest zły.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?