La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1377 Culés

#Tiki-taka

Kia Joorabchian, agent Philippe Coutinho: "Phil chciałby wrócić do Premier League. To jest liga, w której zawsze cieszył się grą, dlatego byłby zachwycony z powrotu na angielskie boiska. To, że jestem kibicem Arsenalu, nie jest żadną tajemnicą. Nie robię jednak presji nikomu, wszystko może się wydarzyć. Po spotkaniu Ligi Mistrzów rozgrywanym w Anglii rozmawiałem długo z Philem na temat powrotu do Premier League. [Sport]

konto usunięte

6

ja zapłaci te 60-70 mln za siebie to dla mnie może grać nawet na Grenlandii z niedźwiedziami polarnymi :D

0

Ten Pan nazywa się Joorabchian...

konto usunięte

0

@Explode Za siebie? To raczej któryś z angielskich klubów zapłaci ;)

konto usunięte

0

Ależ słabo się potoczyła jak do tej pory jego kariera. Wciąż pamiętam tego Coutinho z połowy pierwszego sezonu, przecież to był kocur.

konto usunięte

0

@LuisSalvano Właśnie o to chodzi że on chce iść do Anglii tylko wątpię żeby jakiś klub go kupił za tyle siana :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?