- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1700 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
100 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1700 Culés
0
Dalej nie wierzę w to że podczas przejścia Neymara do PSG, Barcelona miała w garści dwóch zawodników Mbappe oraz Dembele i wybór padł na Dembele. Jestem ciekaw w jakim miejscu teraz byłby Mbappe jakby w tamtym momencie przeszedł do nas bo wtedy nie był jeszcze takim kompletnym i pewnym zawodnikiem jakim jest teraz. Był rewelacja w Monaco i według Barcelony Dembele był pewniejszą opcją...
Ehh takie rozkminy podczas tej pandemii....
0
@damiano16398 Dembele miał równie duży potencjał. Ale to tylko potencjał. Zniszczyły go kontuzje oraz swój zdecydowanie niesportowy tryb życia. Tego Barcelona nie mogła przewidzieć niestety :/
1
@Wossi61FCB wiem że nie mogła przewidzieć ale jestem ciekaw jakby się rozwinęła kariera Mbappe jakby do nas przyszedł w tamtym momencie, mieliśmy TOP zawodnika na 10 lat minimum. Mam dalej nadzieję że Dembele pokaże na co go stać.
0
@damiano16398 Również mocno kibicuję Dembouzowi. Fakt ciekawe jakby to było z Mbappe, ale jego główny aspekt to szybkość. Drybling miał i ma lepszy Dembele i myślę, że dlatego to właśnie na niego postanowili, bo w końcu miał zastąpić Neymara, który był mistrzem dryblingu. A Mbappe mógłby spróbować u nas na 9, ciekawy to byłby eksperyment :D
0
@Wossi61FCB Mbappe u nas na szpicy spokojnie dałby u nas radę. Technicznie jest bardzo dobry, szybki, dobry w grze kombinacyjnej i jest niezłym dryblerem. Jakby nie patrzeć to Francuz od 2 lat gra przeważnie jako napastnik.