- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1402 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Co wam ten Rekin przeszkadza? Bardzo dobry joker który często odwraca losy meczu, bo nie wiem,... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
draxidox
4
Pewnie część tutaj gawiedzi również stwierdzi, że nic złego się nie stało, przecież... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
mekston
5
Panie Andrzeju Niehttps://www.youtube.com/watch?v=W15sMC4g-E8@blakkudium @Adran360 @Lanosss... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy Barcelona powinna sprzedać Ferrana Torresa?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1402 Culés
9
Niby te kolejki przed sklepem irytują, ale tak po prawdzie, to wzamian w sklepie pełna kulturka. Nie czekam przy kasie 15 minut, tylko z reguły jedna osoba przede mną, w wąskich "korytarzach" pomiędzy regałami nie trzeba się przeciskać, ludzie też jakby bardziej się spieszą i nie spotykam się z januszami stojącymi 5 minut przed pieczywem, bo trzeba odpowiednio miękką bułkę wylapać. Myślałem, że bedzie gorzej, a jest.. według mnie nawet lepiej (chodzi jedynie o zakupy).
1
@kerouac Póki jest w miarę ciepło to stanie przed sklepem nie dobija. Ale jakby to była zima i temperatura -10 to inaczej byś mówił. ;)
0
@tobiasson92 wtedy kalesonki i kożuszek:)