La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 983 Culés

9

Narzekaj na łamanie konstytucji.
Samemu uważaj że nie każdy powinien mieć prawa wyborcze.
Tak są tacy ludzie

10

@A_Gomesinho_21 Jesteś śmieszny porównując łamanie obowiązującego prawa z (nierealną) propozycją zmian.

Komentarz usunięty

3

@IAmBackCules ty jesteś śmieszny uważając się za jakiegoś omnibusa

Komentarz usunięty

2

@A_Gomesinho_21 to porównanie miałoby sens gdyby wyszedł Kaczyński i powiedział "ej ludzie serio to łykneliście, przecież to wszystko tylko tak dla beki, taki prank".
Btw nie zgadzam się z wpisem kolegi do którego się odnosisz

2

@A_Gomesinho_21 Nie chodzi przecież o to że łamać konstytucję i wbrew niej odbierać komuś prawa wyborcze. Tylko o jej zmianę, zgodnie z obowiązującym prawem.

Komentarz usunięty

4

@KamQiX Ale te zmiany byłyby historyczne, bo jeśli rzucony dla przykładu wiek 70 lat - oznaczałby utratę praw wyborczych, to jednocześnie odbieramy człowiekowi jedno z podstawowych praw zawartych w konstytucji. Poza tym co z ludźmi, którzy przeżyją kolejne 15-20 lat (będą ponosić konsekwencje swoich wyborów). @Bykunn ma tutaj rację.

2

@kerouac Zaryzykowałbym stwierdzeniem, że w ogóle podważyłoby to fundamentalne założenia obecnej konstytucji i w istocie trzeba by uchwalić nową, opartą o jakieś inne (jakie prawdę mówiąc nie wiem, bo już na pewno nie w oparciu o prawa człowieka i obywatela rozumiane tak jak dzisiaj).

1

@NGTRX Jednym słowem - niemożliwe (do wdrożenia).

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@kerouac ale w tym wątku nie chodzi o słuszność odbierania komuś praw czy nie (żeby nie było niedomówień, nie popieram zdania @klemens100), tylko o to, że @A_Gomesinho_21 tworząc dyskusję, próbuje niesłusznie udowodnić hipokryzję, a jest oczywista różnica w czynieniu czegoś, co jest niezgodne z konstytucją, a wygłaszaniu opinii, która jest niezgoda z konstytucją. Przedstawienie własnej opinii, to przedstawienie własnej opinii, a podjęcie działań, to podjęcie działań - dwie różne sprawy.

« Powrót do wszystkich komentarzy