La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1418 Culés

1

Pytanko do graczy w fife. Nigdy wcześniej nie robiłem swapów o ikonę, jeśli teraz mam 5 zrobionych, a nie mam opcji zrobić teraz jeszcze 4, żeby mieć paczkę o ikonę, to gdy się skończy ten sezon tam za około 20 dni, to będę mógł dozbierać kolejne brakujące żetony grając np. w squad battles?

1

@neymarjr_143 w następnym sezonie będzie dodatkowe 12 żetonów do zdobycia. Przez Division Rivals i Squad Battles. Tak jak jest teraz ;).

1

@VamosRakieta chociaż tyle, dzięki :D

« Powrót do wszystkich komentarzy