- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 764 Culés
Gorące dyskusje
Bocheno1
22
@Faro - Ansu Fati@AlexDark00 - Robert Lewandowski @Popitek12 - Cristiano Ronaldo@NeroTFP1... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Konradowskyy
31
30 stopni na zewnątrz, najlepsza pogoda jaka może być :)Oby utrzymało się to jak najdłużej.
26 odpowiedzi
clyde
0
Dopadło mnie... Nie mam w co grać. :( zawsze ja Wam wysyłam jakieś polecajki, teraz sama... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 764 Culés
10
Załóżmy, że Gowin wychodzi z rządu i koalicja się sypie. Nie można jednak zapominać, że jaki by Kaczyński nie był, to jest wytrawnym strategiem, który może się w tej sytuacji zdecydować na zagranie va banque.
Gowin odchodzi. Wcale nie jest powiedziane, że odeszliby z nim wszyscy posłowie, a więc 18. PO wraz z Lewicą, Koalicją Polską i Mniejszością Niemiecką mają 214. I znowu. W skład Koalicji Polskiej wchodzi też Kukiz. Czy chciałby formować rząd z wyżej wymienionymi partiami? Jest jeszcze Konfederacja, ale też nie widzę, aby ich narodowe skrzydło poszło wspólnie z Lewicą. Co to wszystko oznacza? Morawiecki stoi na czele rządu mniejszościowego, co szczególnie w czasie kryzysu jest niekorzystne dla zarządzania państwem. Następuje samorozwiązanie Sejmu i przedterminowe wybory połączone z prezydenckimi. Jarek gra all in, aby pozbyć się ciała na wpół obcego (Gowina), utrzymać większość w Sejmie, wygrać prezydenckie i odzyskać Senat. Mogłyby być to jedne z ważniejszych i najbardziej brutalnych wyborów w historii Polski. Walka na noże, polityczna wojna totalna.