La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1747 Culés

0

Za kilka dni się przeprowadzam i mam już ustalony montaż internetu w domu. Zapytałem montera z netii ile wyjść ethernetowych ma router. On powiedział, że standardowo 4. Natomiast ja potrzebuje 6. 2 na dekodery do TV, 2 bezpośrednio do TV, jeden do konsoli i jeden do komputera. Ktoś wie jak sobie z tym poradzić? Kupić jakiś switch czy inny router?

konto usunięte

0

@Gitarkafcb kup switch który podłączysz do router. Tylko się dowiedz ile urządzeń maksymalnie może być podłączonych do routera.

0

@Gitarkafcb mamy rok 2000 ze internet do telewizora podłącza się kablem?

6

@Avada Kedavra serio myslisz, że będę używał wifi? nie dzięki
wifi jest dobre do przeglądania fejsbuka i tyle

0

@Gitarkafcb Raczej już nikt kablem nie podłącza się do tv :p

0

@Avada Kedavra Niektórzy tak jeszcze robią. xd

2

@LuisSalvano Ja się podłączam. Dzięki za radę chłopaki, tego potrzebowałem. Jak zwykle bezsensowne czepianie się i 0 pomocy.

0

@Gitarkafcb Przecież dostałeś radę, abyś kupił switch. Tylko nie jest to konieczne, bo nikt już kablem się nie podłącza. Miałem PS4 i laptopa podłączonego przez wifi i grałem / gram normalnie online. TV to już w ogóle nie wiem po kiego grzyba kablem łączyć.

0

@Gitarkafcb ja mam telewizor na wifi 5g i oglądam na nim filmy w 4k także ten ^^

0

@Gitarkafcb Wifi do przeglądania fejsa tylko? xD

0

@LuisSalvano To współczuję. Porównaj sobie ściągnięcie gry, która waży 80 GB po WiFi a po kablu.

0

@Gitarkafcb Ściągałem i ściągała się tak samo xD

0

@takisobiektos na bank :D

0

@Gitarkafcb Mamy 2020rok i jakoś wifi na bardzo wysokim poziomie. Mam w domu pare TV i każde podłączone na wifi i nie ma problemu by oglądać filmy w 4k. Czy grać w Fifę, Lola czy cs-a na pingu 20-30

0

@takisobiektos TV to pestka. Serio gracie w gry po WiFi? współczuję.

0

0

@NaFazieHitman super, tylko, że prędkość to nie wszystko, liczy się stabilność łącza i podczas grania możesz mieć nawet internet 10mb/s i ping taki sam jak przy 500 mb/s

0

@Gitarkafcb Chodziło Ci o telewizor, więc jak go podłączysz na Wi-Fi 5g, które ma zajebistą przepustowość to masz 2 wolne sloty i problem rozwiązany w innym wypadku masz to ;

https://www.pcworld.pl/porada/Jak-zwiekszyc-ilosc-portow-w-routerze,416571.html

« Powrót do wszystkich komentarzy