La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1319 Culés

konto usunięte

28

Oglądanie starych albumów zdjęciowych to jest to. Te wracające wspomnienia i nostalgia przy oglądaniu analogowych papierowych zdjęć. Cyfrowa fotografia się nawet nie umywa.

Oczywiście, można niby wywołać i cyfrowe zdjęcia, ale kto to dzisiaj robi? Kiedyś zdjęcia wywoływali wszyscy bo nie było innej opcji.

Dzisiaj z racji tego że możemy robić właściwie nieograniczoną ilość zdjęć, usuwać je i robić nowe, nikt zbytnio się nie przejmuje ujęciem tylko strzela co popadnie.

A kiedyś nikt nie chciał przecież marnować kliszy, więc każde zdjęcie musiało nieść jakąś wartość i być porządnie przypozowane i wykadrowane. Nie było czasu na pstrykanie każdej bzdury. Na praktycznie każdym zdjęciu znajdowali się jacyś ludzie, czy to rodzina czy przyjaciele. Dlatego te stare papierowe zdjęcia tak fajnie się ogląda, bo przywołują jakieś wspomnienia o dawnych chwilach przeżytych z różnymi ludźmi.

A teraz jedziesz przykładowo na jakieś wakacje i narobisz setki zdjęć z czego większość nadaje się tak naprawdę do śmieci :-D

Kiedyś to się robiło mało zdjęć, ale porządnych.

1

@SuperVegeta moja kobieta zbiera zdjecia z mojego i jej telefonu oraz wspólnego aparatu mniej wiecej raz do roku. Wybiera potem najlepsze fotki, idzie je wywołać, po czym trafiają do naszych albumów. Myślę, ze nie jesteśmy jedyni, fajna sprawa, bedzie namacalna pamiątka, zdecydowanie lepiek niz oglądać zdjecia na kompie.

konto usunięte

0

@Kluivert_P o i to jest dobry pomysł. Po latach super będzie wziąć album do ręki i pooglądać takie zdjęcia niż oglądać je gdzieś na kompie

0

@SuperVegeta mam starych zdjęć mnostwo,kiedyś się robiło foty i wiedziało jak wyszły po wywołaniu,dziś robimy tysiac zdjęć i od razu usuwamy 700 bo źle wyszły...

0

@Jaca27 no jednak wolę dzisiejszą opcję gdzie nie trzeba myśleć na wyjeździe gdzie robić zdjęcie a gdzie nie bo masz 36 do użycia. To że nie wywołujemy potem to już tylko lenistwo. Ale wiem o co Wam chodzi generalnie, też z nostalgią siadam do starych albumów. A pokazywanie ich narzeczonej i tłumaczenie z czym są dane zdjęcia związane to już było kompletne złoto

« Powrót do wszystkich komentarzy