- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1352 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Deathwing112
11
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1352 Culés
34
52 dzień od zniknięcia @Odesseiron
94 dzień od zniknięcia @SHIBA
24
@IAmBackCules Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi. @Kapitan hawk tez się gdzieś zapodzial.
43
@IAmBackCules Piątek, godzina 13. Komenda przy Pomorskiej.
17
@FranzMaurer akurat mała strata
15
@IAmBackCules Shiba przeszedł reinkarnację, a Odesseiron ukrywa się w swoim lesie przed ludźmi zarażonymi koronawirusem, jak Rambo przed policją w jedynce. Rozstawia pułapki, poluje na dziki z dzidą w ręku, tego typu rzeczy.
0
@FranzMaurer oba bez kitu @Kapitan hawk tez zniknął bez śladu.
A takie wrażenie miałem jakbym kilka dni temu jego komentarz czytał, a nie ma go od stycznia wtf co tu się dzieje
15
@FranzMaurer Konto masz od lutego, a kapitana nie ma od stycznia, walisz po 20 komentarzy dziennie. Piękne multi, nie zapomnę go nigdy
10
@Misanthrope Mam tu nawet zdjęcie jego lasu. https://zapodaj.net/b1f0850676e54.jpg.html
0
@xofcbxo Zgłaszaj śmiało
4
@FranzMaurer Bez przesady xD tutaj siedzą ludzie na multi, którzy z samą moderacją trzymają. Z fartem!
0
@IAmBackCules @Misanthrope @FranzMaurer @xofcbxo @DaPi @PrinceDamon a o @Lamora cos słyszałeś? On chyba w służbie zdrowia?
1
@IAmBackCules Z @Odesseiron to może być poważniejsza sprawa, bo z dnia na dzień nie można skontaktować się z nim także telefonicznie.
1
@LuisSalvano Właśnie widzę. Obawiam się czegoś najgorszego...
1
@IAmBackCules No nic, nie dowiemy się zapewne nigdy, bo zakładam, że nikt stąd nie zna jego adresu ani nikogo z rodziny.
1
@LuisSalvano Wydaje mi się że on jest z (okolic) Łodzi, tak? Mamy to zdjęcie tego bajora, może ktoś coś kojarzy. =D
1
@IAmBackCules Tak, okolice Łodzi. Ale on mieszka gdzieś pod miastem, w lesie, więc to niewiele mówi :p Szkoda chłopa, ale cóż...