La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1158 Culés

1

Zauważcie że media używają sprytnej retoryki i socjotechniki. Nigdy nie mówią o tym jak bardzo może być groźny wirus, tylko poprzez zalew informacjami np o liczbie zabitych bez kontekstu sieją terror w głowach ludzi. Teoretycznie tylko informują ale w głowie odbiorcy powstaje myśl, że skoro często się o nim mówi to jest to gigantyczny problem tzn na zasadzie im więcej mówią tym ważniejsza sprawa

2

@Kusco15 Mówienie o tych, co wyzdrowieli, też nie pasuje do narracji :]

1

@Danny Gaucho Ale też dopasowują się do poziomu intelektualnego oglądających. Gdyby powiedzieli to jeden z wielu wirusów jaki przechodziła ludzkość, który zabije x ludzi ale nie wybieg całej populacji i nie będzie katastrofy a w domach należy zostać aby ograniczyć ilość ofiar do minimum to większość by to zignorowała. Dopiero potężny straszak działa. Racjonalne wytłumaczenie nie dają skutku. Jak z dziećmi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?