- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1127 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1127 Culés
0
Tak sie zastanawiam co lepsze.. wznowienie sezonów czy zakonczenie ich w takim stanie jakim są i rozpocząć nowy jak zwykle w sierpniu
0
@svensonFCB Twoje rozważania opierają się na dwóch bardzo niepewnych założeniach. Że dogranie sezonu jest w ogóle realne oraz że w sierpniu wszystko da radę ruszyć normalnie.
0
@Bykunn No może i tak jest :D
0
@svensonFCB Zakończyć ten sezon, a od września rozpocząć następny.
2
@svensonFCB Moim zdaniem to wszystko związane z epidemią potrwa jeszcze sporo. Ligi krajowe, liga europy, liga mistrzów kończą się w maju/czerwcu, więc albo piłkarze musieliby grać mecze co kilka dni albo sezon trwałby do lipca/sierpnia. Trochę bez sensu, bo cała harmonia się burzy - trzeba by było przesuwać daty albo piłkarze byliby zajechani i nie mieliby zbyt wiele odpoczynku, bo końcem sierpnia już startowaliby z nowym sezonem. Moim zdaniem lepiej już zakończyć wszystko tak, jak jest, ewentualnie większość (np. ligi krajowe), a ligę mistrzów czy Europy dograć do końca, w zależności ile potrwa kwarantanna.