La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1898 Culés

5

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Jordi10 natemat 100% rzetelności, uwielbiam artykuły pisane na zasadzie "miało wysłać" a nie "wysłało", tak to wszystko można napisać a potem powiedzieć o kurde mieliśmy nieprawdziwe informacje.

konto usunięte

3

@Jordi10 Takie artykuły powinny podlegać karze, grubej karze finansowej, tak gnoje kierują nagłówkami i tekstami żeby zrobić debila z czytających. Zaorać w cholerę te gówna.

0

@levz0r @micchu Może niezauważyliście ale NT powołuje się na info Gazety Wyborczej. Ale rozumiem, że wszystko co uderza w rządzących z góry dostaje łatkę kłamstwa.
P.S. Rano w radiu TokFM też o tym mówili. Oczywiscie to radio jaki GW należą do Agory a to wiadomo jaka opcja.Prawda?

0

@Jordi10 Natemat to największy ściek jaki istnieje w polskich mediach, po samym linku już wiedziałem że to będzie stek bzdur, a wchodząc w artukuł i widząc wirtuozerskie stwierdzenia typu "miał wysłać", tylko się upewniłem.

0

@Jordi10 jak to jest ta sama grupa kapitałowa to jest żadne potwierdzenie. Agora to jest takie samo rakowisko jak republika i karnowscy. Tylko dlatego, że nie popierasz pisu, nie wszystko co antypisowskie staje się automatycznie prawdziwe.

konto usunięte

0

@Jordi10 Ja mówię o wszystkim, faktycznie, źle się wyraziłem, wszystkie takie artykuły powinny być zakazane, czy to tvn, czy tvp, czy przegląd sportowy, wypisywanie bzdur powinno być zakazne.

0

@micchu @levz0r Idąc waszym tokiem rozumowanie nie należy wierzyć żadnym mediom.

Cenię sobie wiargodność i rzetelność GW po stokroć bardziej niż mediów z pod znaku braci Karnowskich, Sakiewicza czy tępej propagandówki TVP.

konto usunięte

0

@Jordi10 Każde media kłamią, sieją fake newsy, próbują przekazać swoje ideologie. Dla mnie to niepojęte, dlatego też, tak mało ich czytam.

0

@Jordi10 dokładnie tak, jeśli swoją wiedzę opierasz na jednym źródle to nie różnisz się niczym od pisowców tylko z jakiegoś powodu uważasz się za lepszego od nich. Agora z Żakowskim popierała Tuska, karnowscy popierają pis i czym si3 różnia jedni od drugich? Sam jeden warszawski oddział gówna wyborczego miał dotacje 100mln złotych pod nazwą rządowe spoty reklamowe a lis miał angaż w TVP za bodajże 120tys zł miesięcznie za zrobienie jednego godzinnego programu tygodniowo. Wtedy jakoś im nie perzeszkadzala praca na usługach partii politycznej. Agora swój biznes opiera na antypisowskiej imbie od kilku i tylko dlatego, że nikt Ci nie robi codziennych sprawozdań o bzdurach wypisywanych przez agorę to nie znaczy czyści i przejrzyści. I odpowiedz sobie na pytanie na jakiej podstawie Ty wybierasz źródła którym wierzysz.

0

@micchu @levz0r

Macie swoje potwierdzenie niewierni Tomasze

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?