La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1670 Culés

4

A wybory i tak odbyć się muszą. Idealnym hasłem wyborczym Andrzeja Dudy powinno być: zapraszam do urny.

Mam takie skojarzenie z kurzą fermą. Trzyma się tam te kurczaki w zamknieciu. Karmi, tuczy tylko po to żeby później poszły pod nóż rzeźnicki.

Mamy siedzieć w domach a na wybory zostanie wypuszczeni jak te kurczaki. Jesteśmy potrzeni rządzącym tylko do tego żeby przeprowadzić akt wyborczy a potem będą mieli nas w d...


2

@Jordi10
Gdyby rządy sprawowała uwielbiana przez GW PO zapewne teraz w Polsce byłoby 0 zachorowań i 0 zgonów, podobnie jak podczas epidemii świńskiej grypy w 2009r. Szczegół tylko taki, że wtedy zmarło prawie 200 osób, a podobno dane zostały sfałszowane, a Pani MZ mówiła, żeby cieszyć się wiosną.

0

@JoeBlack "Gdyby". "Podobno". "PO". "GW". Do manity brakuje tylko Tuska. Z cze to się bierze, że na każde zaniechanie, przekręt, złamanie norm prawnych, skandal, aferę PiS-u jest jedna i ta sama odpowiedź. Przecież PiS szedł po władzę z hasłami odnowy moralnej, uczciwości i praworządności. A tymczasem robią wszystko do potęgi -entej gorzej. Co to jest za rodzaj moralności żeby to wszystko usprawiedliwiać, wybielać w tak swobodny, żeby nie powiedzieć, prostacki sposób. Bo co? " Bo nam się należy".

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?