La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1166 Culés

44

No i wirus dotknął też mnie, nie jestem chory, ale wypowiedzenie z pracy dostałem... nie ma pracy, nie ma pieniędzy, smutne ale prawdziwe... pozdrawiam wszystkich i trzymajcie się!!

0

@Joe_Pesci Zawsze mozesz wyjechac zagranice! oh wait... Świrki. Trzymaj sie

15

@Joe_Pesci Trzymaj się chłopaku i jak najwięcej zdrowia.

0

@Joe_Pesci Gdzie pracujesz, macie dużo/mało roboty? Opowiedz o całej historii.

1

@fart dzięki mordziu z fartem

0

@Damian11 Firma stanęła, brak zamówień=brak pieniędzy, a firmę trzeba utrzymać, a pracownikom płacić, więc jakoś koszty muszą ciąć żeby przetrwać ten okres. Rozumiem ich no taką mamy sytuację, każdy broni swojego teraz.

0

@Joe_Pesci na jaki okres miałes umowe?

0

@katalonczyk987 do lipca

0

@Joe_Pesci to wszystko wyjasnia... u nas chlopaki sa na 3 miesiecznej probnej i im nie przedluzą ale obiecali ze jak koronawirus ucichnie i wroci wszystko do normy to mają przyjecie odrazu spowrotem, ja mam na 3 lata zostalo mi 1,5 roku i tez sie cykam

0

@katalonczyk987 niestety, mogłem się kłócić, ale z drugiej strony rozumiem decyzje... no nic życzę Ci powodzenia i oby się udało!

0

@Joe_Pesci ja mam umowę o pracę do końca roku, ale od 10 lutego czekam na wypłatę za styczeń, za luty w marcu też nie dostałem. wcześniej nie było kasy, a teraz kryzys, blablabla. ma czas do końca miesiąca, (dałem na piśmie upomnienie dot. zaległych wypłat, które o dziwo podpisał), później składam wypowiedzenie z winy pracodawcy, za co należy mi się odszkodowanie w wysokości okresu wypowiedzenia ( 1 miesiąc ) i zaległe wypłaty. dodatkowo dowiedziałem się u lekarza jakiś czas temu, że nie płacił składek do zusu, także osobna rozprawa, sprawę już skierowałem do pipu i zusu. a za to już grozi więzienie...
na rozprawy poczekam pewnie rok, ale kasa się należy... w sumie z odszkodowaniem, 4 wypłaty to około 15k będzie... + odsetki, które są śmieszne, za 5,4k brutto miesięczne odsetki to 35pln XDDDD... ale w rok się z 1,5k uzbiera, także na prawnika będzie.

nie łam się chłopie, szukaj nowej roboty! bywaj zdrów.

« Powrót do wszystkich komentarzy