La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1484 Culés

konto usunięte

3

Stawiam że to spokojnie do czerwca potrwa :/ ale proszę nagle sportowcy, artysci są zbędni bo nie możemy ich oglądać... Swoją drogą jedyny plus tej epidemii,mam nadzieję że człowiek doceni normalność i zacznie z niej korzystać gdy już ona wróci, bez przesadnego narzekania..

2

@Jaca27 Ja widzę więcej plusów tej epidemii:
- nagle okazało się, że ludzie potrafią być dla siebie życzliwi i pomocni (nie wszyscy)
- zmniejszenie zanieczyszczenia środowiska oraz mniejsza emisja CO2, np. kanały w Wenecji
- okazało się także, że sporo spraw można było załatwić telefonicznie lub mailowo

A co do Twoich wyliczeń, że potrwa to do czerwca to tak naprawdę jest to jedna wielka niewiadoma. Firmy muszą kiedyś ruszyć, nawet jak ludzie będą dalej chorować, bo Państwo nam upadnie.

konto usunięte

2

@Zoker Plus jest szansa, że niektórzy po epidemii nadal będą dbać o higienę. :)

0

@Jaca27 w czerwcu to nie będzie co otwierać bo nie będą mieli za co

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?