La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1785 Culés

3

Dlaczego wszystko jest zamykane jak leci, a wybory nie są przełożone i miliony ludzi pójdzie głosować narażając się na zakażenie korona wirusem?

0

@barcafan9512 Po co kłamiesz? Ja nie pójdę.

3

@barcafan9512 Do wyborów jeszcze trochę czasu, poczekaj :)

1

@barcafan9512 przeciez to 1,5msc ... czego ludzie sieją ferment to nie mam pojęcia, jak będzie ujowo to je przełożą, proste.

0

@barcafan9512 Wierzysz w to, że będą wybory 10 maja ? Bo ja nie. Może porównanie nie na miejscu ale tak samo było z La Liga. Zawiesili na kilka tygodni, a teraz okazało się, że do rozgrywki są zawieszone do odwołania.

2

@barcafan9512 Andrzeju wyłącz TVN, odłóż GW i nie denerwuj się. Przecież wiadomo że przełożą.

1

@AV0CAD0 Pewnie będą zmuszeni, ale dlaczego cały czas gadają że nie ma potrzeby? Kaczyński chwali 40% frekwencji na wyborach uzupełniających, tylko 40% w tamtej gminie oznacza 70 osób...

1

@AV0CAD0 Jako zwolennik tej sekty pewnie masz info z pierwszej reki?

0

@MarioVeB! wytrzyj pianę z ust kolego.

0

@LeoFan10 podasz źródło gdzie stanowisko PiS jest takie, że nie ma potrzeby przełożenia wyborów?

« Powrót do wszystkich komentarzy