La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1526 Culés

konto usunięte

6

Jedyne co mnie przeraża w obecnej sytuacji to płytkość i zadufanie ludzi w sobie. Co chwile słyszę głosy „zamknąć wszystko” jak im odpowiadam to trzeba by zamknąć elektrownie itp to twierdzą, że bez prądu da się dwa tygodnie żyć, tylko nie myślą o tych co leżą teraz w szpitalach o przestępczości jaka mogłaby wyniknąć z tego, a boli najbardziej to, że mówią to ludzie zza biurka, gdzie postój ich firmy nie spowoduje kataklizmu. Na prawde tej maszyny jaką jest gospodarka nie da się zatrzymać, zapewne rząd będzie za 2-3-4 tygodnie próbował wszystko przywrócić. Ludzie na tego wirusa zapewne jeszcze długo będą umierać, ale większość z nas musi jakoś żyć, fajnie się mówi o wielu rzeczach, gdy mama „da”, ale każdy dorosły ma zobowiązania i musimy iść do przodu. Jestem za tym żeby wszystko ograniczyć do minimum, ale nie zamykać wszystkiego bo tego się po prostu nie da.

4

@matheo dokładnie. niech przez 2 tyg nie odbieraja smieci na osiedlach.
albo dwa tyg bez biezacej wody lub chleba

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?