La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1011 Culés

konto usunięte

7

Brawo dla naszych piłkarzy! A już niektórzy na La Rambli wydali wyrok, że na pewno się nie zgodzą na obniżenie pensji i wcale nie mają Barcy w sercu ;)


Dzięki takiej inicjatywie bez problemu będzie nas stać na transfery, nawet jeżeli sezon nie zostanie dokończony. Myślę, że i sam Ney dorzuci coś od siebie. VeB!

3

@LuisSalvano Z godzinę temu gdzieś wyczytałem że Neymar chce się dołożyć do transferu i obniżyć pensję.

konto usunięte

32

@LuisSalvano Dzień bez wpisu o Neymarze, dniem straconym.

konto usunięte

2

@LuisSalvano No ja tam od początku byłem przekonany że obniżą, robi to coraz więcej piłkarzy a zawodnicy Barcelony tylko dołączyli do tej inicjatywy.

konto usunięte

3

@tristan87 a nawet godzina

konto usunięte

3

@Kompletny czyli za godzinę kolejny

konto usunięte

0

@PatrykBarcelona A to jeszcze na tego newsa nie trafiłem.

konto usunięte

0

@tristan87 może szybciej. 10 godzin go nie było to musi odrobić.

konto usunięte

0

@PatrykBarcelona Don Balon?

konto usunięte

1

@Kompletny @tristan87 no jakoś to chłopcy będziecie musieli znieść. Ale macie siebie nawzajem to jakoś dacie radę. Rozumiecie się bez słów ze sobą, mmm...

konto usunięte

1

@LuisSalvano a próbowałeś porozumiewać się bez słów z La Ramblą?

konto usunięte

1

@LuisSalvano Spoko, czekamy na kolejny wpis.

konto usunięte

0

@tristan87 Czekajcie z wypiekami na twarzy.

0

@tristan87 Sport

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?