La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1418 Culés

1

Panowie za kilka dni chyba będę wam relacjonował na bieżąco sytuację z niezłego ogniska. Nowe Miasto nad Pilicą ponoć ma kilka przypadków, już ludzie głośno o tym mówią ale nie wiem czemu nie ma tego w statystykach, prawdobonie ze względu że laboratorium w Warszawie nie pracowało

Na szczęście nie mieszkam bezpośrednio tam, ale 8 dni temu tam byłem w markecie

konto usunięte

0

@ShinobiQWE nie musisz, sam się dowiem.

0

@ShinobiQWE "ponoć" ukochane słowo :D
U mnie w Rybniku też w ciągu 2 dni odnotowano 5 przypadkow i od tamtej pory cisza

konto usunięte

0

@ShinobiQWE u mnie w mieście też ciekawie,już 3 potwierdzone, koło 100 pod nadzorem i w kwarantannie,do tego wrócili studenci z Anglii zawróceni

0

@barcelonaLM Chodzi o to, że wszystkie osoby miały bezpośredni kontakt z jednym potwierdzonym przypadkiem i wykazują typowe objawy.

konto usunięte

0

@ShinobiQWE Właśnie pisałem o tym, ale skoro jest już sprawdzone że 8 osób ma wirusa to dlaczego tego nie podają?

0

@Janiama Chyba podali

0

@ShinobiQWE Fajne miasto , byłem tam prawie 2 lata w wojsku na lotnisku

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?