La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1528 Culés

8

Dramat. Ludzie panicznie narobili zapasów żywności, wielkie sieci zamawiały trochę więcej niż zwykle towaru, nawet przez chwilę były obawy, że żywności może zabraknąć. Teraz okazuje się, że jest ogromny naddatek tejże żywności i OGROMNA CZĘŚĆ pójdzie do wyrzucenia (jeśli się nic nie zmieni) - nawet Caritas odmówił przyjęcia ze względu na wirusa, a umowy, które określają w jakim zakresie można oddawać jedzenie są problemem w "spontanicznym" oddaniu produktów.

0

@Hrzan Poważnie w obliczu tego co się na świecie dzieje określasz dramatem że się żywność zmarnuje? Żywność się marnuje codziennie, większość z nas się do tego dokłada. Zdaje sobie sprawę że w niektórych częściach świata panuje dla kontrstu głód. Ale to że sklepy w PL zmówiły więcej żywności niż są teraz w stanie sprzedać nie nazwałbym dramatem w normalnych warunkach a co dopiero w takiej sytuacji jaka aktualnie panuje. To nie jest dramat.

0

@Bobo25 Gdybyś zobaczył to jedzenie w takiej ilości na własne oczy to gwarantuję - zmieniłbyś zdanie. Jeszcze jak wyobraźnia się uruchamia i pokazuję ile dzieciaków z domów dziecka czy biednych rodzin miałoby radoche (mam nadzieje ze jednak to sie stanie) to już w ogóle...

0

@Hrzannie zmieniłbym choćby tam stał tir wypełniony po brzegi jedzeniem, w tej sytuacji to jest jeden z najmniejszych problemów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?