La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1075 Culés

45

Przecież to jest jakieś PlayStation.


5

@Danny Gaucho Ten sezon był naprawdę piękny. Rakitic który w najważniejszych meczach była wyróżniającą sie postacią, Suarez strzelający ważne gole, Neymar który rozkwitł i stał sie crackiem. No i Messi, najważniejszy trybik naoliwionej maszyny. Mecz z Bayernem w jego wykonaniu to był kosmos, po 2 bramce gdzie położył Boatenga do spania i lobnął Neuera to sie autentycznie rozkleiłem. Emocje buzowały tak że po meczu musiałem wyjść na dwór i zacząć biegać bo tak mnie nosiło :D

0

@Danny Gaucho to chyba jedna z ostatnich bramek głową Leo; później coś w 16/17 wpadło albo 15/16.

konto usunięte

1

@Danny Gaucho Widziałem mnóstwo takich filmów, jednak za każdym razem jestem pod wielkim wrażeniem Leo. Wiadomo o nim napisano już wszystko. Ja powiem coś od siebie. Mogą mówić, że Mbappe, Sancho, Haaland itp w przyszłości będą najlepsi, mogą mówić, że statystyk w tak młodym wieku nie mają gorszych od Messiego i to wszystko to prawda, ale nigdy nie wejdą na tak kosmiczny poziom jak nasz Argentyńczyk. U niego poprostu widać tą magię, której nie ma nikt. Łatwość z jakim mija rywali, zakłada im siatki, gubi balansem ciała jest niesamowita. Messi jest po prostu jedyny w swoim rodzaju i bardzo mi smutno, że to już schyłek jego ery...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?