- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1274 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
161 odpowiedzi
MirusAmisz
39
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
LAMC_10
7
Jak córka to Maja, jak syn to Leon.
46 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1274 Culés
8
Absolutnie w każdy kraju gdzie to się rozprzestrzenia jest panika i rzucanie się na sklepy. A ludzie oczywiście śmieją się, że tylko w Polsce takie cuda.
2
@Uukasz_93 mam kolegę w Irlandii wrzucał wczoraj po pracy filmik ze sklepu, jedynie co na pułkach stało to wódka :D
8
@Uukasz_93 a to tylko świadczy, że na całym świecie 80% społeczeństwa to idioci. Na dobrą sprawę nie dzieje się nic co miałoby zakłócić produkcje i dostawy żywności a ci rzucają się na żarcie jakby była apokalipsa. Za miesiąc będzie wielkie wyrzucanie do kosza i robienie znowu zapasów.
2
@Uukasz_93 od dwoch dni próbuje kupic głupie drożdże. Pol Berlina sprawdzilem :D
0
@chosenone gadanie ze ludzie to idioci jest zwykłym chamstwem, ludzie są przezorni i wola być zabezpieczeni
0
@Jaca27 Ludzie są przezorni, ale na grypę w Polsce szczepi się 2% społeczeństwa. To co widzimy w sklepach to głupota i stadne popadanie w paranoje. W tym nie ma żadnego rozsądku i przezorności tylko panika i brak myślenia.