La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1686 Culés

3

A jakby tak zacząć normalnie sezon we wrześniu tylko zostawić różnice punktowe i zacząć od nowa sezon? Oczywiście dla Liverpoolu czy Realu to świetne wiadomości, dla espanyolu druga szansa, taka Barca zacznie z lepszym startem to samo Bayern czy Juve. Kto miał gorszy sezon będzie miał okazję wszystko nadrobić. Jedyny stratny to ci co awansują do 1 ligi, ponieważ oni za seansem będą musieli kolejny rok poczekać.

1

@jeyx77x I ile szczebli rozgrywek (pomnożone przez ilość drużyn, które z każdego szczebla mogą awansować) tyle drużyn czekających.
Albo anulowanie sezonu (choć jestem za tym, żeby takie LFC dostało Puchar, bo to czysta formalność, ale niestety matematycznie nie mają) albo jakimś cudem dokończenie sezonu jeśli sie uspokoi sytuacja. Euro musi poczekać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?