La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1494 Culés

0

Jak myślicie co z hotelami, mogą zamknąć? Pracuję w hotelu przy głównej trasie,blisko granicy i codziennie przyjezdzaja autokary z Rosjanami,Litwinami wracającymi z Francji Holandii Niemiec, wszyscy nocni kierowcy ktorzy rowniez jadą Belgia,Francja itp. Boję się chodzic do pracy, a szefostwo ma wszystko gdzieś,umowa zlecenie więc brak chodzenia =brak kasy i natychmiastowe wylanie, bo system 12h/12h nie byłoby komu pracować.

0

@EldoradoHaze Moim zdaniem to hotele powinni w pierwszej kolejności zamknąć, oczywiście z odpowiednim wyprzedzeniem.

0

@EldoradoHaze Jakbym miał jakieś zaplecze finansowe to bym po prostu przestał do takiej pracy chodzić, jeszcze śmieciowa umowa-zlecenie czyli nic, dlaczego by się było warto poświęcać, a umiejscowienie takie i mieszanka odwiedzających narodowości, że prawdopodobieństwo załapania tego ustrojstwa duże.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?