La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1345 Culés

0

Możecie w to wierzyć albo nie. Mój brat jest policjantem niedaleko Wawy i dzwonił, że mają zalecenia być gotowi do służby 24 h/ na dobę. Podobno sytuacja jest nie za ciekawa. To nic pewnego, ale możliwe że osób z wirusem jest dużo więcej

konto usunięte

3

@ShinobiQWE To jest logiczne i wręcz oczywiste, że osób zarażonych jest o wiele więcej niż oficjalnych zachorowań.

0

@ShinobiQWE może po prostu nie chciał z Tobą oglądać meczu i tak walnął

konto usunięte

1

@ShinobiQWE No pewnie, że jest więcej. Sęk w tym, że niektórzy nawet nie wiedzą, że go mają i być może nigdy się nie dowiedzą. Tak jak to dziecko z Cieszyna, które ma koronawirusa, nie miało żadnych objawów, a zbadali je tylko dlatego, że jest spokrewnione z innymi zarażonymi.

0

@beznicku1000 Mieszka kilkadziesiąt kilometrów ode mnie więc i tak byśmy nie oglądali meczu razem. On tylko powiedział, że mają być gotowi na służbę non stop, a sam niewiele więcej wie. Ale chyba bez podstaw takich zaleceń nie wydają.

konto usunięte

4

@ShinobiQWE sytuacja wyjatkowa to i niektóre służby muszą być gotowe 24h ale to nie znaczy że juz mamy jakąś mega epidemie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?