- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1229 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1229 Culés
0
Ale to już od jutra czy od poniedziałku? Nie mogę dać oglądać tylko śledzę relacje tekstowe.
0
@ShinobiQWE Oficjalnie od poniedziałku na dwa tygodnie, ale już jutro nie będą dostępne.
0
@NeroTFP To czemu oficjalnie od poniedziałku, jak jutro nie będą dostępne już?
0
@ShinobiQWE Też tego nie zrozumiałem.
0
@ShinobiQWE Podjęliśmy decyzję o zamknięciu wszystkich placówek oświatowych i szkół wyższych od poniedziałku na dwa tygodnie, ale już od jutra te placówki będą niedostępne dla procesu edukacyjnego - poinformował premier.
Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-koronawirus-w-polsce-relacja-na-zywo,nId,4375258#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
0
@ShinobiQWE Chodzi o to, że jeżeli rodzic nie ma z kim zostawić dziecka, to w czwartek i piątek może się jeszcze szkoła zaopiekować nimi, ale już nie będą prowadzić żadnych zajęć