La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1120 Culés

0

Niestety za tydzień to my mamy wyjazd - więc nie zdziwię się jak znowu to biali będą mieli lidera w kolejnym tygodniu.

Teraz jednak widać jak ważna była wczorajsza wygrana.

2

@mekston Liczę, że nie z lekceważymy spadkowicza.

0

@mekston To jednak jest ktoś kto uważa wczorajszą "kompromitującą"wygraną za ważne osiągnięcie.
Czytając komentarze po meczu z Sociedad zastanawiałem się kiedy Redakcja tej strony i społeczność LR wystosuje pismo z przeprosinami do klubu z San Sebastian

0

@Jordi10 jasne, że tak. Pamiętam sezon 13/14 i te płacze, ze nie zasługujemy na mistrza i właściwie "fajnie jak Atletico wygra" ... żenujące podejście kibiców.

Mecz o mistrzostwo w ostatniej kolejce, a tam takie płacze były i właściwie tytuł nieważny.

0

@mekston Śmiejemy się z tego co kibice Realu wypisują na swojej stronie po porażce z Betisem a robimy tak samo kiedy Barca gra słabo.
Domowe przedszkole ....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?