La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1103 Culés

konto usunięte

5

Widziałem powtórkę faulu w polu karnym w meczu United - City. VAR jest bardzo dobrym wynalazkiem, ale trzeba umieć z niego korzystać. Ostatnie decyzje w Anglii są tak skandaliczne, że to się w głowie nie mieści mając do dyspozycji tyle powtórek. Bandyckie wejścia, oczywiste faule i zero reakcji.

0

@student97r zmowa sędziów, chcą wycofania varu.

konto usunięte

1

@PawelLeo Na szczęście większość sportowców, trenerów i kibiców nie chce, a przynajmniej takie odnoszę wrażenie po wypowiedziach. :) VAR jest super wynalazkiem.

0

@student97r Var wszędzie gdzie jest ma problemy i nie ważne czy tyk Włochy czy Anglia czy nawet Polska. Wczorajszy karny w meczu Jagiellonia-Ślask to był żart xD

0

@takisobiektos Winny jest człowiek, który interpretuje powtórkę VAR. Sam system jest świetnym pomysłem, ale wg. mnie powinno być więcej kamer, by sędzia mógł obejrzeć sytuację z 360 stopniach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?