La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1438 Culés

0

Boże Krzysiu ale to był fatalny wybór. Nadal agenci Krzysia to barany z zamkniętymi oczami. Mówię tak od chwili transferu i w 2 bundeslidze też tak będę mówił. Co za zjazd

0

@jeyx77x Odszedł z Milanu by grac, a to że zgłosiła się tylko Hertha to inna sprawa

konto usunięte

3

@takisobiektos Moim zdaniem, największym jego błędem było odejście z Genui.

1

@takisobiektos wolałbym w tym Milanie siedzieć i chociaż uczyć się od ibry. Zawsze można było ubłagać zarząd o transfer do PL. Szczerze, gdy tylko usłyszałem,że wygrał Herte z nowym projektem sportowym to już byłem pewien,że to będzie ogromny niewypał. Nikt nie pamięta Gameiro z PSG czy Dzeko z City,albo Lavezziego z PSG. Swoje zdobyli ale byli tylko piłkarzami przejściowymi bo było jasne, że gwiazdy to dopiero przyjdą i teraz kto o nich pamięta?
Piątek się odbije prędzej czy później, z Milanu to trzeba było odejść latem kiedy było widać,że coś jest nie tak

0

@jeyx77x Nie ubłagał by Milanu o transfer do PL, bo Milan postawił sprawę jasno oferta +-30mln i żadnego wypożyczenia z opcją wykupu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?