La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1409 Culés

7

Josep… To dobrze że mnie słuchasz, kto odpowiada za to jak wygląda w tym klubie? Ta… Nie wkurzaj mnie, dobrze? Od dwóch lat jest tak uwalony skład tutaj, że tylko dlatego że Messi nie odszedł i robi wszystko to jeszcze się to jakoś, kurczę, uchowało i ludzie tego nie widzą. Może by ktoś ruszył dupsko po prostu i to ogarnął.
A jak tu będzie Espanyol nas gromił na Camp Nou, to to też pokażesz czy będziesz protestował? Josep, to nie jest coś wymyślić, dobra? Trzeba po prostu powiedzieć Abidalowi, że ma załatwić tak, żeby tu, kurczę, się ktoś pojawił i to ogarnął. Albo jakiemukolwiek innemu facetowi, który się poczuwa, no minimum odpowiedzialności co pokazujemy stu milionom ludzi przed telewizorem. Skład uzupełniany BlackRedWhitem czy, kurczę, nie wiem kim…

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?