La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1226 Culés

konto usunięte

4

tak czytam te narzekania pewnej grupy pilkarzy i przy załozeniu że jest to prawdą trzeba sobie powiedziec jedno. NIe chcą trenować, chcą wybierać trenerów to nic zmiana pilkarzy i zarzadu nie pomoże. Czyli to oni są winni temu, że barca jest mizerna drużyna (w odniesieniu do jej historii) ktora bedzie się staczać na dno jak Milan. W sumie to nie moge doczekać sie dnia kiedy messi skonczy kariere bo chcialbym zobaczyć w koncu drużyne w ktorej kazdy jest sobie rowny. Bedzie ciezko to jasne, mysle ze bedzie trudno namowic tez znakomitych pilkarzy na gre tutaj, bo wielu z nich przychodzi teraz by grac z Messim, ale moze dzieki temu bedzie mozna korzystac ze szkolki, co klubowi moze wyjsc na dobre

2

@damiano996 Mam wrażenie jakbym czytał tego samego posta dzisiaj jakiś trzydziesty raz, serio :D

konto usunięte

1

@Mario96w sorki dopiero wszedlem na stronke i napisalem co mysle.

0

@damiano996 Luuzik bracie, po prostu śmieszna sprawa bo dużo osób też tak pomyśli i wychodzi dejavu ^^

0

@damiano996 uczęszczałeś na lekcje języka polskiego? Ten bełkot ledwo da się czytać.

Nie możesz się doczekać kiedy Messi skończy karierę? No cóż, należysz do pewnej grupy ludzi wspomnianej przez @Mario96w - ja mam wrażenie, że po porażce z białymi u niektórych nastąpiły nieodwracalne zmiany w mózgu. Inaczej sobie tego nie potrafię wyobrazić.

konto usunięte

0

@Dr_Cabasisi to po co czytaleś?i tak uczęszczałem ale nie będe zniżal sie do twojego poziomu z wypowiedzią i zakończę zdanie kropką.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?